Çatı İzolasyonu

Tem 2, 2013   //   by admin   //   Çatı izolasyonu  //  2 Comments

Çatıda izoleÇatı izolasyonu konusunda çeşitli kalite ve seçeneklerde izolasyon hizmetleri izmir ve çevresinde uygulanmaktadır.

Çatı izolasyonlarıÇatı Aralarında kullanılacak çeşitli  ara izolasyon malzemeleri ile bütçenize ve çevrenize katkıda bulunun!

Örnek Çatı izolasyonuSu sızdırmazlığını sağlayacak çatı izolasyon Hizmetleri

 

2 Comments

 • Sayın Yetkili;

  Mevcut çatımız (200M2)tozdan arındırıldıktan sonra Parapet duvarlarındaki çatlaklar tamir harcı ile doldurulacaktır. Zemin …….. marka ………………. serisi astar sürülüp zemin BTM marka P 4000 serisi ( yada eşdeğerde) 4 mm. Polibit mebran birbirine bindirmeli olarak yapıştırılacak. Mebran Parabet duvarlarını 20 cm dışa dönülerek iç taraftaki izolasyonla birleştirilecek dış tarafına baskı çıtası ile sabitlenecek. Asansör kulesinin etrafını 20 cm çıkacak şekilde uygulanacaktır. Su yalıtımı aynı şekilde asansör kulesinin üzerine de uygulanacaktır.
  Su Yalıtımı ise ;4-5 cm kalınlıkta ………………..marka (tercihan XPS) sıkıştırılmış strafor zemine serilecektir. Üstüne ise 400 gr lık keçe serilecek Bunun üzerine de 2-3 numara 4-5 cm yüksekliğinde mıcır serilerek kapatılacaktır.. tüm iniş giderlerine ahtapot takılacaktır. İşin garanti süresi en az 5 yıl süreyle olacaktır. İş başlangıcından sonra teslim tarihi kesin olarak belirtilecektir.
  saygılarımla ..
  E-mail: adalimali43@hotmail.com
  TEL: 0505 6798 01 35
  ADRES: Nergis Mh. 6000 Sk. No: 5 D:11
  Bahar Apt. Karşıyaka/ İZ>MİT
  Mehmet Ali ALTINTAŞ
  Bahar Apt. Yöneticisi

 • Selamlar Mehmet bey, Telefonda görüşme sağlanmıştır.

İzmir Çatı

izmir şehir içinde ve çevresinde Keşif Hizmetleri!!!

Çatı işlerinizde 5 YIL GARANTİ FIRSATI !

Farkımız KALİTE ve GÜVEN !

izmircati.com sitesinden fiyat almadan çatı aktarma, çatı tadilatı, çatı izolasyonu ve çatı yenileme işlerine sakın başlamayın! Profosyonel ekibimiz size en uygun çözümleri sunacak...
Hemen bizi arayın...
(0506) 352 83 21 (ismail özel)